Norwegian Encore ir izcils, krāšņs kruīzu kuģis, pazīstams ar savu inovāciju un greznību. Encore turpina NCL zīmola mantojumu, piedāvājot viesiem plašu aktivitāšu, ērtību un ēdināšanas iespēju klāstu. Pabeigts 2019. gadā, šis mūsdienīgais kruīzu kuģis izceļas ar iespaidīgu dizainu un mūsdienīgām funkcijām.

Savos 20 klājos spējot uzņemt gandrīz 4,000 pasažierus. Kuģis Norwegian Encore ir slavens ar plašu izklaides iespēju klāstu. Viens no tā visievērojamākajiem elementiem ir lielākā sacīkšu trase jūrā, piedāvājot aizraujošu go-kart pieredzi. Turklāt kuģī ir jaunākās paaudzes virtuālās realitātes komplekss, lāzertags un Aqua Park ar adrenalīnu raisošiem ūdens slidkalniņiem.

Tiem, kas meklē rāmu atpūtu, Encore piedāvā mierīgu spa, daudzus baseinus un burbuļvannas, kā arī plašu greznu kajīšu izvēli, ieskaitot The Haven – ekskluzīvu zonu ar augstākās klases kajītēm un privātām ērtībām.

Kulinārijas prieki ir bagātīgi – ar vairāk nekā 20 ēdināšanas vietām, ieskaitot fine dining restorānus un ikdienas ēstuves, nodrošinot gastronomisku piedzīvojumu katras gaumes vajadzībām.

Norwegian Encore dodas dažādos maršrutos, ieskaitot Karību jūras, Bermudu un Aļaskas reģionus, piedāvājot viesiem iespēju izpētīt apburošas destinācijas, baudot nevainojamu atputu un pieredzi, ar ko ir slavens Norwegian Cruise Line.