Pirmo reizi kruīzā?

Mēs esam šeit, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem un palīdzētu atrast piemērotāko kruīzu maršrutu par labāko cenu!

Biežāk uzdotie jautajumi

Kas ir kruīzs?

Kruīzs ir ceļojums kurā par visu kāds ir parūpējies. Uz kuģa pieejams plašs izklaides pasākumu klāsts, un Jums atliek vien izvēlēties tos, kas Jūs uzrunā visvairāk. Katru vakaru kajītē saņemsit kuģa laikrakstu, kur publicēts nākamās dienas pasākumu saraksts un Jūs varat izvēlēties, cik aktīvu vai mierīgu vēlaties savu kruīza ceļojumu!

Jūsu izvēlei piedāvājam deju nodarbības, dažādas spēles, ekskursijas pa pilsētām kruīza maršrutā, fitnesu, spa, iepirkšanos, izsmalcinātus ēdienus, vakara izklaides programmas, dīdžejus un daudz ko citu.

Kas iekļauts kruīza cenā?

Uz mūsdienīga kruīza kuģa atrodams viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai. Kruīza cenā iekļauta kajīte, standarta ēdienreizes un izklaides pasākumi.

Par atsevišķu samaksu pieejami dzērieni bāros un restorānos, spa, fitnesa treneri un īpašas nodarbības, internets, skaistumkopšanas saloni, iepirkšanās kuģa veikalos, ekskursijas un dzeramnaudas kuģa apkalpes locekļiem.

Visas mājaslapā norādītās cenas attiecas uz vienu pieaugušo dalot divvietīgu kajīti.

Vai kruīzs ir piemērots ģimenēm?

Pilnīgi noteikti. Kruīzs kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu visiem ģimenes locekļiem neatkarīgi no vecuma (mūsu jaunākajiem viesiem standarta kruīzos jābūt vismaz  6 mēnešus veciem sākot kruīzu; uz transokeāna un attālākiem maršrutiem attiecas 12 mēnešu minimālā vecuma ierobežojums). Sev piemērotas izklaides kruīza laikā atradīs gan Jūsu mazulis, gan pusaudži, gan sievasmāte.

Kuģa restorānos un bufetēs pat ģimenes lielākais gardēdis nebūs vīlies, arī niķīgākais ēdējs nepaliks izsalcis. Ikviens atradīs kaut ko tieši sev.

Kruīza kuģos pieejami bērnu klubi, kinoteātri, datorspēļu istabas, klinšu kāpšanas sienas, peldbaseini, ūdens atrakcijas, F1 un golfa simulatori, kartingu trases un daudz kas cits!

Ko darīt kruīza laikā?

Katrā pilsētā, kurā piestāj kruīza kuģis tiek piedāvātas ekskursijas. Arī uz klāja ir pieejamas daudzveidīgas laika pavadīšanas iespējas, sākot no neierastākiem sporta veidiem un beidzot ar zīmēšanas nodarbībām.

Jūs varat ielūkoties kuģa apkalpes ikdienā, izbaudīt vīna degustāciju, pakavēt laiku pie šampanieša glāzi vai atpūsties peldbaseinā. Ja jūtat sevī mākslinieku, esiet laipni lūgti kāpt uz karaoke skatuves.

Neaizmirstiet savas balles kurpes, jo katrā kuģī ir vairākas deju zāles ar dzīvo mūziku. Eleganti restorāni piedāvā romantiskas maltītes izsmalcinātā gaisotnē. Atsevišķos kruīza kuģos pieejami pat brīvdabas kinoteātri, kas piedāvā zem klajas debess noskatīties jaunākās filmas, sporta pasākumus un koncertierakstus.

Mūsdienu kruīza kuģu piedāvātās iespējas neatpaliek no vislepnākajiem kūrortiem uz sauszemes.

12M
tik daudz eiropiešu pagājušogad ir devušies kruīzos
89%
tuvākajā laikā plāno doties atkārtotā kruīzā
9no10
ieteiktu draugiem kruīzu ceļojumus

Klienti par CruiseClub.lv

  • Lasīt atsauksmes par kruīzu ceļojumiem

    Pasaules vadošās kruīzu kompanijas ir izvēlējušās mūs par saviem pārstāvjiem Baltijas valstīs

    Negaidi īsto brīdi, atklāj kruīza burvību jau šovasar!