Vidusjūra – visplašākais kruīzu maršrutu piedāvājums pasaulē!

Iepazīt nozīmīgu cilvēces vēstures posmu, palutināt sevi ar gardiem ēdieniem un dzērieniem, apskatīt leģendāru arhitektūru, izbaudīt slavenu mākslu un ļauties mieram, apburošā dabā – šīs un vēl citas iespējas Jums piedāvā Vidusjūras kruīzi.

Vidusjūras kruīzs – populārākā izvēle

Ziemeļu puslodē kruīzi pa Vidusjūru ir tik pat populāri, kā Karību jūras kruīzi Dienvidu puslodē.
Līdz ar to, tiem ir visplašākais piedāvājums ar vairāk nekā 4900 kruīzu ceļojumiem, ko visu gadu piedāvā kruīzu kompānijas Costa Cruises, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line un vasaras sezonā vēl 13 citas kruīzu kompānijas.

Vidusjūras kruīzi – piemēroti visām gaumēm, vēlmēm un iespējām

Mēs zinām, cik dažādi ir cilvēki, un cik atšķirīgas viņu intereses, tāpēc tieši Vidusjūrā katrs var atrast sev piemērotāko kruīzu. Mūsu piedāvājumā pieejami Vidusjūras kruīzi, kuru sākuma vai beigu osta ir:

Čivitavekija (Roma), Dženova, Savona, Neapole, Bari un Venēcija – Itālijā;

Barselona – Spānijā;

Marseļa – Francijā;

Atēnas – Grieķijā;

Sauthemptona – Apvienotajā Karalistē.

Lai kruīzs Vidusjūrā būtu aizraujošs un piedzīvojumu pilns, kruīzu maršruti piedāvā iespēju piestāt kādā no 208 ostām, kas atrodas 22 Vidusjūras valstīs, neatkarīgi no tā, vai izvēlaties īsāko braucienu 2 dienu vai garāko 26 dienu garumā. Visvairāk kruīzu maršrutu ietver Itālijas, Grieķijas, Francijas un Spānijas ostas pilsētas.

Nokļūt uz izbraukšanas ostu – pavisam ērti

Vidusjūras kruīzi īpaši vilina vasaras sezonā un šajā laikā uz daļu populārāko izbraukšanas ostu pilsētām – Barselonu, Romu, Venēciju un Atēnām – nokļūt ir pavisam ērti, jo vairums Latvijas lidsabiedrību piedāvā tiešos lidojumus uz šīm Vidusjūras pērlēm.

Ar ko rēķināties?

Laika apstākļi

Klimats Vidusjūras valstīs ir siltāks un saulaināks nekā Latvijā. Ieteicamākais laiks kruīzam ir periodā no aprīļa līdz novembrim, īpaši maijā-jūnijā un septembrī-oktobrī, tomēr kruīzi pa Vidusjūru notiek visu gadu, tāpēc Jums ir iespēja izvēlēties gan karstāku, gan dzestrāku laiku šo skaisto dienvidu valstu iepazīšanai.

Apģērbs

Ja ceļosiet ziemas sezonā, izvēlieties siltākus apģērbus un rēķinieties arī ar nokrišņu iespējamību, savukārt vasaras sezonas ceļotājiem ieteicami ērti pastaigu apavi, viegli, brīvi, plāni apģērbi  un aizsardzība pret sauli – cepures, saulesbrilles un saules aizsargkrēmi, kā arī vakariem uz klāja – plecu šalle vai vējjaka. Pirms došanās ceļā iepazīstieties ar kuģa dresscode, kas variē no formāla līdz brīvam, atkarībā no kruīza kompānijas!

Norēķini

Lielākoties norēķini uz kuģiem iespējami ASV dolāros un ar kredītkartēm, Costa Cruises un MSC Cruises kuģos – eiro, Cunard un P&O Cruises – Lielbritānijas mārciņās. Norēķini uz sauszemes notiek skaidrā naudā eiro un ar kredītkarti.

Izvēlieties aizraujošo vēstures, mākslas, kultūras un dabas apvienojumu, ko Jums dāvās Vidusjūras kruīzi, un ļaujieties fantastiskai atpūtai!