Karību salu kruīzi – biļete uz pasakainām brīvdienām

Ļaujieties sapnim par saulainām debesīm, leknām palmām, baltām smiltīm un zilu ūdeni! Karību jūras kruīzi Jūs nogādās tieši šī sapņa centrā un sniegs iespēju ne vien atpūsties un izbaudīt pastkartēs redzamas ainas, bet arī iepazīt tuvāk Karību salu mūziku, dejas, dabu un gastronomiju!

Aizraujoši iespaidi jebkurā sezonā!

Dodieties kruīzā ar kādu no 15 mūsu sadarbības partneriem un ļaujieties pozitīvam noskaņojumam! Ziemas sezonā no novembra līdz aprīlim kruīzus Karību jūrā piedāvā kruīzu kompānijas:

 • Costa Cruises
 • Cunard Line
 • Holland America Line
 • Norwegian Cruise Line
 • Princess Cruises
 • Seabourn
 • Silversea Cruises

Taču, ja vēlaties ceļot jebkurā gada laikā, izvēlieties kruīza piedāvājumu no:

 • Royal Caribbean International
 • Carnival Cruise Line
 • MSC Cruises
 • Celebrity Cruises 

!!! Divtik daudz neaizmirstamus iespaidus Jūs gūsiet izvēloties tieši Royal Caribbean International kruīza kompāniju, jo tā piedāvā iespēju izbaudīt ceļojumu uz kāda no pasaules lielākajiem kruīza kuģiem – Oasis of the Seas, Allure of the Seas, Harmony of the Seas, Symphony of the Seas vai Icon of the Seas (2024. gada kruīzu kuģis).

Karību jūras kruīzi – populārākais maršruts pasaulē

Īpaši plašais Karību kruīzu piedāvājums – vairāk nekā 5 300 ceļojumu maršrutu – ļaus Jums izbaudīt 3 līdz 26 dienas paradīzē (atkarībā no izvēlētā kruīza), apceļojot pasakainās Karību salas, kuru sastāvā ir vairāk nekā 700 salu un rifu. Karību salas ir sadalītas trīs apakšreģionos: Austrumu, Rietumu un Dienvidu.

Kruīzi ar izbraukšanu un atgriešanos Bridžtaunā (Barbadosā), Filipsburgā (Sintmārtenā, Nīderlandes Antiļās), Bostonā, Fortlauderdeilā, Maiami vai Ņujorkā (ASV). Kruīzs Karību jūrā jums sniegs iespēju tuvāk iepazīt kopumā 27 Karību valstis, piestājot 80 dažādās ostās, tostarp arī ceļotāju iecienītākajās – Barbadosā, Puertoriko, Gvadalupē, Jamaikā, Sentlūsijā, Dominikānā un Martinikā.

Ar ko rēķināties

Laika apstākļi

Kruīzs Karību jūrā ir iespējams visu cauru gadu, jo laiks ir silts – no +25 līdz +30 C – un turienes ūdenstilpnes ledus nekad nepārklāj, tomēr daļa kruīza kompāniju nodrošina tikai sezonālus ceļojumus, proti, tikai Eiropas ziemas sezonā, jo vasaras sezonā (no jūnija līdz novembrim) Karību jūrā ir vētru sezona ar krietnu nokrišņu daudzumu un stipriem vējiem, kā rezultātā šajā perioda kruīzu maršrutos var tikt veiktas izmaiņas.

Apģērbs

Atkarībā no sezonas kofera saturā lielas izmaiņas nebūs nepieciešams ieviest – kā ziemas, tā vasaras sezonā gaisa temperatūra ir nemainīgi augsta, tādēļ izvēlieties vieglus, brīvus un vasarīgus apģērbus, un, ja ceļosiet vasarā, parūpējieties arī par lietusmēteli un varbūt kādu siltāku jaku lietainajiem vakariem, un noteikti atcerieties arī par pludmales apģērbu, peldkostīmu un dvieli! Pirms došanās ceļā iepazīstieties ar kuģa dresscode, kas variē no formāla līdz brīvam, atkarībā no kruīza kompānijas!

Norēķini

Uz visiem kuģiem ir iespējams norēķināties ar kredītkarti un ASV dolāros, savukārt salu ostās – ASV dolāros un eiro, atkarībā no salas piederības.

Dāvājiet sev iespēju nonākt pastkartēs redzamajā paradīzē – izbaudiet pasakainas brīvdienas, ko Jums sniegs Karību jūras kruīzi!