Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi – labākā vieta, kur pagarināt vasaru

Kur noķert vasaru aiz astes, kad Latvijā siltā sezona jau ir beigusies un arī krāšņais, zeltītais rudens rit uz izskaņu? Izmantojiet iespējas, ko piedāvā Persijas līča kruīzi! Greznība, luksuss, maigi saules glāsti un iespaidīga arhitektūra – tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida, ja izvēlēsieties pagarināt savu vasaru Arābu Emirātos.

Pašas siltākās un mierīgākās jūras

AAE un Dubaijas kruīzi notiek divās no pasaules saulainākajām un mierīgākajām ūdens tilpnēm – Persijas līcī, un atsevišķi maršruti Sarkanajā jūrā.

No īsām brīvdienām līdz īstam atvaļinājumam

Tuvo Austrumu kruīzos varēsiet izbaudīt gan kruīza kuģu piedāvātās atpūtas iespējas, gan arī apskatīt senatnīgas ostas pilsētas un atkarībā no kruīza maršruta iepazīt kultūras daudzveidību un tradīcijas tādās valstīs kā:

  • Apvienotie Arābu Emirāti;
  • Omāna;
  • Kuveita;
  • Bahreina;
  • Katara;
  • Ēģipte;
  • Saūda Arābija.

Turklāt Jums ir arī iespēja kruīzu kombinēt ar papildu dienām pirms vai pēc ceļojuma, ko pavadīt greznajos Arābu Emirātos, lai iepazītu šo pasakaino reģionu tuvāk.

Kruīzus šajā reģionā piedāvā 5 mūsu sadarbības partneri: Costa Cruises, MSC Cruises, NCL, Silversea un Royal Caribbean International.

Jūsu ceļojuma sākuma un gala punkti ir iespējami Abu Dabi vai Dubaijā – izvēlieties kādu no vairāk nekā 220 kruīzu maršrutiem un pielāgojiet to savām vēlmēm un interesēm!

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi notiek tikai ziemas sezonā

Kruīzi no Dubaijas un Arābu Emirātu notiek laikā no oktobra līdz maijam, proti, Eiropas ziemas sezonā, jo vasarā (laikā no maija līdz oktobrim) šajā reģionā gaisa temperatūras ir 40C robežās un nereti sasniedz pat 48C, kas mums, ziemeļniekiem, nav ne komfortabli, nedz arī izturami. Turpretī ziemā gaisa temperatūras Persijas līcī un Sarkanajā jūrā ir robežās no 24C līdz 30C, kas ļoti atgādina Latvijas vasaru.

Ar ko rēķināties?

Laika apstākļi

Silto, saulaino un pārsvarā sauso laika apstākļu dēļ Dubaijas un Emirātu kruīzi ir ļoti patīkami. Lietus iespējamība ir visai maza (AAE nokrišņi ir 7-10 dienas visa gada laikā).

Apģērbs

Sagatavojieties īsteni vasarīgām dienām un nedaudz dzestrām naktīm, līdzi ņemot vieglu, brīvu, gaišu apģērbu, galvas segu un ērtus apavus, taču atcerieties, ka sievietēm AAE jāievēro vietējās ģērbšanās tradīcijas – apsegti pleci un kājas visā garumā, velkot necaurspīdīgus, garus svārkus vai kleitu. Atcerieties arī par apģērba noteikumiem mošejās – vīriešiem tās ir garās bikses un krekls garām piedurknēm, zeķes, sievietēm – garās kleitas vai svārki, apsegti pleci un galvas lakati. Pirms došanās ceļā iepazīstieties ar kuģa dresscode, kas variē no formāla līdz brīvam, atkarībā no kruīza kompānijas!

Norēķini

Uz Costa Cruises un MSC Cruises kuģiem ir iespējams norēķināties EUR vai ar kredītkarti, uz  NCL un Royal Caribbean International kuģiem – ASV dolāros vai ar kredītkarti, bet ostās – ar karti vai konkrētās valsts valūtā.

Ļaujieties 1000 un 1 nakts iespaidiem, ko piedāvā Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi!