Āzijas kruīzi – unikāla pieredze, ko sniedz maģiskie Austrumi

Āzijas valstis šķiet kā pavisam cita pasaule – īpaši ēdieni, neparasti saldumi un līdztekus mūsdienu arhitektūras brīnumiem slejas senatnē būvēti tempļi. To visu ir vērts apskatīt un iepazīst tuvāk. Āzijas kruīzi Jūs nogādās šīs pasaules epicentrā!

No nepilnas nedēļas līdz pusotram mēnesim

Vēlaties izbaudīt pagarinātu nedēļas nogali vai atstāt ikdienas rūpes aiz muguras uz vairāk nekā mēnesi? Tas viss ir iespējams! CruiseClub.lv ir pieejami vairāk nekā 600 dažādi Āzijas kruīzi 4 līdz 42 dienu garumā, ko piedāvā 14 pasaules labākās kruīzu kompānijas.

Āzijas kruīzi no Kanādas līdz Āfrikai vai no Aļaskas līdz Austrālijai

17 valstis un 28 pilsētas – Jūs sagaida plašas ceļojuma sākuma un gala punkta izvēles iespējas:

Ķīna;

Indija;

Indonēzija;

Japāna;

Maldīvu salas;

Singapūra;

Taivāna;

Taizeme;

Jums ir iespēja izvēlēties kruīzu maršrutu ar piestāšanu kādā no šīm valstīm:

Kambodžā;

Izraēlā;

Jordānijā;

Korejā;

Omānā;

Filipīnās;

Katarā;

Krievijā;

Šrilankā;

Turcijā;

Vjetnamā un vēl vairāku citu kolorītu un apskates vērtu valstu ostās, sniedzot iespēju vēl tuvāk iepazīties ar Āzijas valstu tradīcijām un kultūru.

Savukārt, ja gribat izbaudīt mieru uz ūdens un kruīza kuģa piedāvātās atpūtas iespējas bez sauszemes klātbūtnes, izvēlieties kādu no maršrutiem, kurā neietilpst papildu apstāšanās ostas.

Ar ko rēķināties?

Laika apstākļi

Tā kā Āzijas kruīzi notiek tik plašās klimata joslu variācijās, pirms ceļojuma apskatiet sevis izvēlēto sākuma, gala un pieturpunktu laika apstākļus. Lielākajā daļā minēto Āzijas valstu no oktobra līdz martam valda karsts un mitrs laiks (18-25C, kas nereti sasniedz arī 30 un vairāk grādus), bet pārējā laikā iespējamas lietusgāzes.

Apģērbs

Tā kā laika apstākļi šeit spēj mainīties pusstundas laikā, sarūpējiet gan peldkostīmu, gan lietus mēteli, jo pastāv iespēja, ka noderēs abi! Pirms došanās ceļā iepazīstieties ar kuģa dresscode, kas variē no formāla līdz brīvam, atkarībā no kruīza kompānijas!

Norēķini

Uz kruīza kuģiem ir iespējams norēķināties ASV dolāros un ar kredītkartēm, savukārt maršruta ostās – konkrēto valstu valūtā.

Izmantojiet iespējas, ko piedāvā Āzijas kruīzi, un iepazīstiet neparastās un pasakainās Austrumu valstis!